Festiwal umiejętności zawodowych

Życie każdego człowieka składa się z wyborów. Każda decyzja jest powiązana z kolejną i wpływa na to jak potoczy się los. Młodzież kończąca szkołę podstawową stoi przed ważnym wyborem, wyborem swojej przyszłości zawodowej. W celu dokonania jak najlepszej decyzji
należy uwzględnić wiele różnych aspektów takich jak zainteresowania, predyspozycje intelektualne oraz zawodowe, stan zdrowia.

W ramach Festiwalu Umiejętności Zawodowych przedstawiamy Państwu ofertę szkół technicznych oraz branżowych z terenu Włocławka.
Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami.

Zapraszamy młodzież do skorzystania ze spotkań doradcami zawodowymi, pracującymi na terenie Poradni. W obszarze doradztwa edukacyjno-zawodowego prowadzimy badania zainteresowań i predyspozycji zawodowych uczniów. Jest to forma pomocy młodym osobom w momencie dokonywania przez nich ważnej decyzji życiowej. Zależy Nam, aby każdy uczeń borykający się trudnościami związanymi z wyborem przyszłej szkoły, mógł dokonać jak najlepszej dla siebie decyzji.

Drodzy ósmoklasiści już dziś zaplanujcie swoją przyszłość, wybierzcie swoją wymarzoną szkołę, która otworzy Wam drzwi do pracy, która będzie Waszą pasją.

Oferta szkół technicznych oraz branżowych z terenu Włocławka

Doradcy zawodowi z PPP

Skip to content