Wirtualne Targi Szkół Ponadpodstawowych

Z uwagi na sytuację epidemiczną tegoroczne Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła nie odbyły się w planowanej formie. W związku z tym nasi doradcy zawodowi przygotowali materiały, które mogą ułatwić uczniom wybór dalszej drogi edukacyjnej.

Poniżej prezentujemy zbiorczą ofertę włocławskich szkół ponadpodstawowych w formie tabeli dla techników i szkół branżowych oraz liceów. Aby otworzyć stronę z tabelami należy kliknąć na linki: tabela z ofertą liceów lub tabela z ofertą techników i szkół branżowych.

Polecamy także zapoznać się z przygotowanymi przez doradców materiałami – artykułem dla rodziców:
Jak pomóc dziecku wybrać szkołę ponadpodstawową?
oraz prezentacją dla uczniów, pt.
Wybór szkoły ponadpodstawowej .

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z doradcami. Szukających porady w tym zakresie prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod nr telefonu 54 232 59 18 i pozostawienie numeru telefonu kontaktowego.

Ogólne informacje w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do: publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, klas I publicznych szkół ponadpodstawowych, na semestr pierwszy klas I publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół policealnych w województwie kujawsko-pomorskim znajdą Państwo klikając poniższe linki.

https://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=2&item=100
https://wloclawek.edu.com.pl/kandydat/app/

Skip to content